Dla hoteli

Jeśli prowadzisz hotel, hostel, pensjonat, wynajem krótkoterminowy to jednym z największych koszmarów, jaki Cię może spotkać to insekty w wynajmowanych pokojach.

Goście, którzy zostaną u Ciebie pogryzieni przez pluskwy będą niezadowoleni i na pewno dołożą wszelkich starań, aby ta informacja dotarła do jak największej grupy ludzi, czym zniszczą Ci opinię i reputację. Nie będzie dla nich miało znaczenia, że pluskwy wcale nie lubią brudnych pomieszczeń i chętnie zagnieżdżają się w sterylnie czystych i zadbanych pokojach.

Oprócz zadośćuczynienia, jakiego będą oczekiwali goście będziesz zmuszony szybko pozbyć się problemu. Wiąże się to z wysokimi kosztami, z czasowym wyłączeniem pokoju z użytku, często z koniecznością wymiany łóżek i materacy. Istnieje też poważne ryzyko, że duża kolonia pluskiew w jednym pokoju rozprzestrzeni się także na pozostałe pokoje. W najgorszym przypadku hotel będzie musiał wstrzymać swoją działalność na dłuższy czas.

Skąd biorą się pluskwy w pokojach hotelowych?

Pluskwy do hotelu przyjeżdżają razem z gośćmi. Mogą przyjechać w walizce z innego hotelu, mogą się do gościa przyczepić w samolocie, w pociągu, w kinie lub innym miejscu, gdzie ludzie spędzają dużo czasu siedząc na tapicerowanych fotelach.

Wystarczy, że z gościem przyjedzie jedna samica pluskwy i zniesie jaja w szczelinie łóżka. Po 2-3 tygodniach wylęgną się młode i populacja zacznie gwałtownie rosnąć. Prawdopodobnie problem zacznie być zauważalny dopiero, gdy będą ich setki, bo dopiero wtedy będzie ich na tyle dużo, że będzie można zauważyć ich odchody na ścianach i pod łóżkami, ślady krwi na prześcieradłach a czasem nawet spacerującą pluskwę po łóżku. Dopóki jest ich mało są niezauważalne i tylko klienci mogą zauważyć ślady ukąszeń na swoim ciele po przespanej nocy.

Jak obronić hotel przed pluskwami?

Nie można się uchronić przed przyjazdem gościa z pluskwą. Można natomiast sprawić, że pluskwa po przyjeździe do hotelu nie uzna tego miejsca za przyjazne i nie założy tu gniazda. Tak jak wszędzie tu też profilaktyka jest dużo lepsza niż walka z problemem, który już się pojawił. Pluskwa po podróży jest po pierwsze jedna (lub kilka) a po drugie, jest wyczerpana. Wystarczy, że łóżko będzie odpowiednio zabezpieczone a zginie zanim zdąży spożyć pierwszy posiłek i złożyć pierwsze jaja.

Spody łóżek i stelaże a także okolice łóżek zabezpieczamy specjalnym opryskiem, który jest bezwonny, bezpieczny i niewidoczny dla gości. Oprysk ten chroni łóżko przez okres 2 miesięcy stanowiąc dla pluskiew barierę nie do przebycia.

Stosując tą metodę regularnie nie będziesz musiał się już martwić o przykre konsekwencje, jakie mogłyby spotkać Twój hotel.

Usuwanie przykrych zapachów.

Zdarza się, że goście w hotelu łamią zakaz palenia. Każdy następny gość będzie miał słuszne pretensje, że musi przebywać w cuchnącym pokoju. Często problem jest na tyle duży, że pokój trzeba wietrzyć kilka dni aby pozbyć się uciążliwego smrodu.

Tymczasem możemy zdezynfekować pokój metodą ozonowania – po 30 minutach pokój będzie pachniał jak powietrze po burzy i będzie przy okazji wolny od wszelkich roztoczy.

Nasza oferta dezynsekcji profilaktycznej dla hoteli.

Zapraszamy do kontaktu obiekty noclegowe. Warunki współpracy wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z obiektem, który będziemy chronić. Nasza współpraca może obejmować profilaktykę przed pluskwami a także przed karaluchami i prusakami. Pomożemy również pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i alergenów z pokoi.

kontakt.perfect@wp.pl
tel. 697 773 900

Perfect Kiler