Likwidacja myszy i szczurów

Aby wygrać wojnę, należy dobrze poznać swojego przeciwnika – znajomość jego mocnych i słabych stron to gwarantowana przewaga. Jako specjaliści od deratyzacji fachowo podchodzimy do likwidacji szczurów oraz myszy w różnego rodzaju obiektach. W domu, garażu lub firmie znalazłeś przegryzione kable, nadgryzione jedzenie, a może ślady odchodów? Skontaktuj się z profesjonalistami – ekipa Perfect Kiler pomoże Ci skutecznie pozbyć się problemu.

Myszy i szczury – jakie gatunki należy poddać likwidacji?

Najczęstszymi przeciwnikami naszej ekipy deratyzatorów są myszy domowe, szczury wędrowne i śniade, a także gryzonie nornikowate. Pracę zaczynamy od ustalenia, z czym dokładnie mamy do czynienia – ile jest osobników, gdzie mają swoją kryjówkę, którędy się tam dostały. Ważne jest, aby do działania podejść kompleksowo. Nie wystarczy wytępić występujące myszy i szczury. Należy odpowiednio zabezpieczyć obiekt, ale ponowna likwidacja nie była konieczna.

Jak rozpoznać szkodnika?

Mysz domowa jest stosunkowo niewielka – długość ciała to zazwyczaj nie więcej niż 10 cm. Często można spotkać ją w stodołach, przechowalniach, szopach oraz domach. Latem myszy przebywają głównie tam, gdzie mają łatwy dostęp do dużej ilości pożywienia – w ogrodach, sadach, a także na polach. Zimą jednak gatunek ten migruje i zakłada kryjówki w różnego rodzaju zabudowaniach. Likwidacja myszy domowej jest konieczna ze względu na dużą szkodliwość – gryzonie te są bowiem wszystkożerne.

Profesjonalna likwidacja szczurów – jak je odróżnić?

Szczur śniady jest ponad dwukrotnie większy od myszy domowej. Swoją dietę opiera głównie na roślinach, choć nie pogardzi też bezkręgowcami. Możesz spotkać go na przykład na strychu, hali targowej, w spichlerzu, a nawet w porcie morskim czy na statku. Bezwzględnej likwidacji należy poddać szczura wędrownego, który jest jeszcze większy od śniadego. Praktycznie wszystkożerny zaatakuje nawet żywe zwierzę. Występuje w piwnicach, kanałach, pod podłogami oraz w pobliżu rzek.

Bezwzględna likwidacja myszy i szczurów

Chcesz skutecznie pozbyć się szkodników, które niszczą zapasy jedzenia, mienie bądź różne urządzenia? Skontaktuj się ze specjalistami – ekipa Perfect Kiler dokona rozpoznania, przedstawi wycenę usługi, a następnie przeprowadzi kompleksową likwidację szczurów lub myszy. Skorzystaj z naszej pomocy, nim będzie za późno!

Perfect Kiler